top of page
Zwiedzanie

Więcej >

Szeroka oferta dla grup i turystów indywidualnych po zabytkach w Granadzie z oficjalnym polskim przewodnikiem.

Planowanie tras  i rezerwacja biletów wstępu do obiektów.

Organizacja imprez

Więcej >

Organizowanie i rezerwacja wszelkich wydarzeń kulturalnych bądź sportowych typu wizyty famtrip, występy flamenco, koncerty itp.

Pielgrzymki

Więcej >

Organizowanie wizyt specjalnie zaplanowanych dla grup pielgrzymkowych pod kątem zainteresowań religijnych. Dokonywanie rezerwacji na odprawianie mszy świętej.

Transport

Więcej >

Dokonywanie rezerwacji transportu dla turystów indywidualnych z kierowcą lub bez, bądź dla grup zgodnie z preferencjami  i potrzebami klientów.

Reastauracje i bary

Więcej >

Dokonywanie rezerwacji i polecanie miejscowych restauracji oraz barów zgodnie z preferencjami klientów. Możliwość rezerwacji stolika na tarasie widokowym gwarantuje niezapomniane przeżycia!

Zakwaterowanie

Więcej >

Dokonywanie rezerwacji w hotelach, hostelach bądź w apartamentach turystycznych w zależności od preferencji i potrzeb klienta. 

Doradztwo

Więcej >

Doradztwo w zakresie planowania pobytu oraz wszelkich spraw i formalności organizacyjnych z nim związanych. Polecanie stref shoppingowych.

Tłumaczenia

Więcej >

Wykonywanie tłumaczeń formalnych tekstów bądź komunikatów pośredników powiązanych z organizacją pobytu, np. hotele, miejscowe biura podróży, itp

Nauka hiszpańskiego

Więcej >

Pośrednictwo z zakresu organizacji pobytu w celach nauki języka hiszpańskiego. Kontakt z miejscowymi oficjalnymi szkołami językowymi oraz nadzorowanie pobytu.

bottom of page