top of page
  • Zdjęcie autoraGosia Granada Guide

Nie odwołuj podróży zmień termin Ocalmy turystykę❤️

Zaktualizowano: 28 lut 2021

Do not cancel your trip. change the date and save the tourism❤️


Obecna sytuacja związana z nieustannie szerzącą się pandemią koronawirusa silnie uderzyła w każdy sektor naszego dotychczasowego życia. Sektor turystyczny to niestety jeden z pierwszych, w którym negatywnie dało się odczuć tego i trudno się temu nie dziwić. Powstała jedna piękna inicjatywa mająca na celu zachęcenie do przesunięcia wykupionego pobytu na inny termin zamiast jego anulowania. Bez wątpienia jest to trudny czas dla wszystkich, nie podlega wątpliwości, że obecnie bezwzględnym priorytetem jest ludzkie zdrowie. Warto jednak pamiętać, że obecnie wiele biur podróży oferuje możliwość realizacji wymarzonego pobytu w terminie, który nie będzie zagrażał Państwa zdrowiu. Jeśli jest ktoś utknął w Hiszpanii i potrzebuje jakiegokolwiek wsparcia proszę nie wahać się i skontaktować się ze mną, postaram się pomóc. Dane kontaktowe można łatwo znaleźć na tej stronie. Miejmy nadzieję, że sytuacja wkrótce się ustabilizuje i znów będzie możliwe zwiedzanie innych miejsc i poznawanie nowych kultur!
The current situation with the wide spread pandemic of coronavirus has a huge impact on all aspects of our life. Unfortunately the tourism is one of the earliest affected sectors. Recently was created a wonderful idea of rescheduling the tour instead of cancelling it. Many travel agencies offer rescheduling your dreamed travel to the date that will be safe. No wonder, this is an extremely hard time for everybody and the undeniable priority is the health and life of people. If there is anyone who get stuck in Spain and needs any kind of help please contact me, I will try to help. You can find how to contact me on this website, Let's hope that this situation will be soon controlled and it will be again possible to visit other countries and get to know their cultures!

Więcej ciekawych informacji, zdjęć i filmików można znaleźć na mojej stronie facebook. Zapraszam do polubienia tutaj!


Więcej ciekawych informacji, zdjęć i filmików z Granady można znaleźć na mojej stronie facebook. Zapraszam do polubienia tutaj!


You can find more information, pictures and videos from Granada on my facebook site, please follow me here!

14 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page